İzmit Haberleri, İzmit Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Baran Kirazlıyalı’da iftara katıldı

AK Parti Körfez İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği iftar yemeği bu yıl Kirazlıyalı’da gerçekleştirildi.

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve il yöneticilerinin de katıldığı programa; Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve eşi Bilge Baran, Başkan Yardımcısı Faruk Denli, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Osman Badem, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevil Özbek, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Alçık, meclis üyeleri ve mahalle başkanları katıldı.

Kur-an’ı Kerim tilaveti sonrası okunan dua eşliğinde açılan oruçların ardından ilk olarak konuşan AK Parti Körfez İlçe Başkanı Osman Badem, Ramazan’ın birlik ve beraberlik için önemli olduğuna vurgu yaptı. İftar yemeğinde konuşan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Ramazanların büyük bir nimet olduğunu belirterek, “Rabbim bu nimetin kadir kıymetini bilip, feyzinden ve bereketinden istifade etmeyi nasip etsin. Müslümanlar üzerinde oynan oyunlar ortada. Hedefte Türkiye var. Rabbim bu zalimlere fırsat vermesin” dedi.

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan da konuşmasında, “Rabbim bu güzel günlerde ülkemiz için ve İslam Alemi için edilen dualarımızı kabul etsin. Her ilçede bu iftarları her Ramazan olduğu gibi yapıyoruz. Bu akşam da Körfez’deyiz. AK Parti olarak yaklaşık 16 yıldır beraberiz. Birçok seçim geçirdik. Her seçimden Körfez alnının akıyla çıkmayı başardı” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Geri dönüşüme öğrenci çağrısı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri