İzmit Haberleri, İzmit Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Gebze’de Mayıs meclisi ilk oturumu tamamlandı

oturumu Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in Başkanlığında 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanında bulunan meclis salonunda gerçekleşti.

Mayıs ayı meclisi birinci oturumu bir önceki aya ait karar özetlerinin okunması ve yoklama ile başladı. 14 maddenin tek tek görüşülerek karar bağlandığı meclis oturumunda Muallimköy Mahallesi Meşeliktepe Mevkiinde yer alan bin 900 metre kare alana spor sahası yapılmak üzere Gebze Belediyesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında protokol yapılabilmesi için Belediye Başkanına yetki verilmesine ilişkin Hukuk Dilekçe Tetkik ve İsimlendirme Komisyon Raporu, oy birliği ile kabul edildi.

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından gündem dışı soruları yanıtlayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Gebzemiz bir seçimi daha birlik ve beraberlik içerisinde atlattı. Gebze’de hepimiz aynı bölgede siyaset yapıyoruz bu sebeple birlik ve beraberlik içerisinde Gebzemizin menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğiz. Bu güzel ortamın sağlanmasında emeği geçen meclis üyelerimize ve tüm siyasi partilerin ilçe başkanlarına bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Gebze Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantısının ikinci oturumu 8 Mayıs Pazartesi günü saat 16:00’da gerçekleşecek.

Bir önceki yazımız olan Başkan Karaosmanoğlu, “Kocaeli’de yüzme bilmeyen kalmasın” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri