İzmit Haberleri, İzmit Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

İstanbul'da 5 bin polisle asayiş uygulaması

İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ın koordinesinde kent  genelinde akşam saatlerinde başlatılan asayiş uygulamasına, asayiş şube müdürlüğü  personeli ile ilçe eminyet müdürlükleri, önleyici hizmetler şube müdürlüğü,  trafik denetleme şube müdürlüğü, foto film şube müdürlüğü, havacılık şube  müdürlüğü, narkotik, mali suçlar, terörle mücadele, kaçakçılık ve organize  suçlarla mücadele, özel harekat ve çevik kuvvet ekiplerinin de aralarında  bulunduğu 20 farklı ekipten 5 bin polis katılıyor.

Trafik kontrollerinin de yapıldığı uygulamaya, deniz polisi ve polis  helikopteri de destek veriyor.

Şüpheli kişilere yönelik Genel Bilgi Toplama (GBT) kontrolleri yapılan  denetimlerde aranan şahıslar, silah, bıçak ve uyuşturucu madde taşıyanlar  üzerinde duruluyor.
 
İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, noktalarda gerçekleştirdiği  kontrollerde görevli personelleri güvenlikle ilgili konularda uyarırken il  genelinde 39 ilçede gerçekleştirilen uygulamanın, geç saatlere kadar süreceği  öğrenildi.

Bir önceki yazımız olan İpsala’da 10 kilometrelik tır kuyruğu başlıklı makalemizde Edirne, haber ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri