İzmit Haberleri, İzmit Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kocaeli’nin mezarları tertemiz oluyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ekipleri Ramazan ayında mezarlıklarda temizlik çalışmalarına devam ediyor. Kent genelinde bulunan 184 köy mezarlığında büyüyen otların, çalıların temizliği ve çevre düzenlemesi yapılıyor. Bu güne kadar 65 köyde tamamlanan çalışmalar ile Ramazan Bayramı’ndaki mezarlık ziyaretleri için hazırlık yapılıyor.

Mezarlıklarda yürütülen temizlik çalışmaları Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan 17 kişilik ekiple yapılıyor. Mezarlıklarda oluşan otların, çalıların temizlendiği, çevre bakımlarının yapıldığı çalışmaların bayrama kadar tamamlanması ve hazır olması amaçlanıyor.

Yapılan hizmetten çok memnun olduğunu ifade eden Akmeşe köyü Atatürk Mahallesi Muhtarı Refik Akyüz, ‘’ Mezarlıklarımıza verilen önem bizleri çok mutlu ediyor. Köylerimize sunulan hizmetlerden dolayı emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Bir önceki yazımız olan Başiskele’de yol açma çalışmaları sürüyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri